Diskusní fórum » Bezpečnost v Buštěhradě - archiv » bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Neděle 14.8.2022

 

Bezpečnost v Buštěhradě - archiv: bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: Josef Doležal

Datum: 25. 11. 2009 13:00

Dobrý den, co je bezpečnost. Jestli to znamená to že vjedete autem do slepé ulice vysypané štěrkem a na jejím konci to otočíte smykem nebo přes ruční brzdu až lítá kamení do oken a další zaparkovaná auta tak navštivte Sokolskou ulici.Toto se tu děje pokaždé když je v Sokolově nějaká akce.Pomalu každý druhý si to plete se yávodní dráhou. A to nemluvím o tom že tam chdí i vaše děti na junáka. Od Mú Buštěhrad vám řeknou "volejte obecní policii Stehelčeves" Jenže než sem dorazí tak je dotyčný pryč. Takže bezpečnost v Buštěhradě by se měla zlepšit. Policie ať obecní nebo státní by měla hlídkovat i v jiných částech našeho města a né jen v její horní části hlavně v pozdních odpoledních a večerních hodinách. BEZPEČNOSTI ZDAR

bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: Libor Veselý

Datum: 21. 12. 2012 09:48

Naprosto souhlasím s panem Doležalem. Auta, která jezdí od dálnice do Buštěhradu Tyršovou ulicí, tady jezdí jak "PRASATA" nehledě na to, že je zde rychlost snížena na 40 km/h, ale jak píše pan Doležal, zkuste zavolat polici na takové magory, když Buštehradem jen proletí. Hlavně že nechali namontovat kameru k dálnici, aby jim tam nevyrostla skládka, ale aby tady na vjezdu do Buštehradu namontovali radar s kamerou, to ne!!! Nehledě na to, že je sem zákaz vjezdu nákladním vozidlům a tady je to jak, kdyby sem kamionovou dopravu odkláněli. Toť vše.

Re: bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: Katka Doležalová

Datum: 12. 02. 2013 11:30

Chtěla bych upozornit všechny, že tu v noci obcházejí zloději a berou všechno co je od železa volně odloženo na zahrádce či dvorku (kolečka, pily, nářadí apod.), když nenajdou vemou to co se dá alespoň rychle prodat.

Re: bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: Dagmar Novotná

Datum: 26. 03. 2013 09:06

Informace pro rodiče, kteří vozí do dětského studia Sluníčko své děti. Zamykejte svá auta a nenechávejte v autě žádné zavazadlo ani nic jiného, co by lákalo zloděje, ikdyž se Vám zdá, že se jedná jen o malou chvíli. V uličce ale i po zaparkování u transformátoru dochází opakovaně ke vloupání do aut a krádežím kabelek, tašek a jiných osobních věcí. Věc je už nahlášena policii.

Re: bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: janvec

Datum: 20. 11. 2013 16:50

Upozorňoval jsem již na nebezpečí na výjezdu z Buštěhradu po Tyršově ulici MěÚ. Posunout značku obce za ulici Sluneční je zřejmě velký problém. Asi si musíme počkat na nějakou tragickou nehodu...

Re: bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 21. 11. 2013 00:11

Zmíněné místo je fakt nebezpečné. Chodník žádný, silnice úzká, křovinatý zářez, ve kterém se řítí auta ďábelskou rychlostí oběma směry. Měl jsem strach,když jsem tudy nedávno šel. Problém ale je, že se nejedná o místní komunikaci, o které by rozhodovala obec, nýbrž o státní silnici III.třídy číslo 00719, jenž je ve kompetenci KSÚS Středočeského kraje. Tudíž i místní úprava provozu je pouze v její moci, včetně přemísťování dopravních značek. Udělá-li to kdokoliv jiný, je to protizákonné!

Re: bezpečnost v ul. Sokolská a Tyršova

Zaslán uživatelem/kou: janvec

Datum: 21. 11. 2013 16:20

MěÚ by na to ale měl tlašit a sunout vpřed. Jako řada jiných věcí, které nejsou jejich majetkem, ale dotýkají se zájmu města a jejích občanů.