Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » názor

Čtvrtek 18.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: názor

názor

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 05. 10. 2010 13:39

Přečetl jsem si bojovný vzkaz Kláry Novotné v návštěvní knize webu, a nemohu nereagovat: Návštěvní kniha opravdu není nejlepší místo pro diskuzi, jak je zde i dporučeno, lepší je k tomu určené diskuzní fórum. Myslím, že ho navštěvuje víc účastníků i čtenářů. A, přestože velmi uceňuji otevřenost a přímost výzvy, domnívám se, že by jí slušela slušnější dikce. Nevím, Kláro, komu jste podobná vy, ale Váš přívlastek mi ke starostovi fakt nesedí. Jiří Blesk

Re: názor

Zaslán uživatelem/kou: Gabriela Plachá

Datum: 05. 10. 2010 14:34

Dobrý den, také jsem si přečetla výzvu paní Novotné a ráda bych na ni reagovala. Dovoluji si pozvat nejen paní Novotnou, ale také ostatní občany města Buštěhrad k setkání s " novou mladou krví " - kandidáty ODS do zastupitelstva, které se uskuteční ve čtvrtek 7.10.2010 v 18:00 hodin v restauraci U Bečvářů . http://www.lepsibustehrad.cz/ Přijdte se osobně seznámit s kandidáty do zastupitelstva , rádi Vám odpovíme na Vaše otázky.

Re: názor

Zaslán uživatelem/kou: Dagmar Novotná

Datum: 06. 10. 2010 15:24

Dobrý den, protože v našem městě chybí kutečně "nová krev", založili jsme místní organizaci TOP 09 s podporou Starostové a nezávislí v našem městě. Dovoluji si Vás tímto pozvat na besedu na téma "Život v Buštěhradě", a to dne 11.10.2010 v 18:00 hodin, v restauraci "U Bečvářů". Rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše názory, a představíme Vám naše pojetí života v Buštěhradě v duchu slušnosti,vstřícnosti a obnovení kulturních a morálních hodnot. Těšíme se na Vás. mo-bustehrad@stc.top09.cz

Re: názor

Zaslán uživatelem/kou: Daniela Javorčeková

Datum: 07. 10. 2010 10:40

Jen bych podotkla, že v Buštěhradě nebylo doteď úplné morální a kulturní vakuum, nýbrž existuje zde řada lidí, kteří se o to "obnovování kulturních a morálních hodnot" již pár let snaží, ať už v rámci spolků, nebo své osobní iniciativy. Budu každopádně ráda, když se potkají s novými nadšenci, jejich řady se rozmnoží a co nejvíce se jich dostane do zastupitelstva :)