Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Čtvrtek 25.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Zaslán uživatelem/kou: Robert Mišura

Datum: 26. 11. 2009 22:21

co říkáte na znovu otevření diskotéky v Buštěhradě...předem děkuji za odpověď

Re: znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Zaslán uživatelem/kou: tom

Datum: 29. 11. 2009 19:28

Děkujeme!Odejděte! Stačí nám k devastaci nově opravených míst (schody, čekárna apod.) a našeho majetku, místní pakáž, jak bylo uvedeno už v jiných příspěvcích, které se týkaly bezpečnosti v Buštěhradu.Některé vypálené koše ještě nebyly nahrazeny novými a to nemluvím o rušení nočního klidu.

Re: znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Zaslán uživatelem/kou: Dan

Datum: 02. 12. 2009 18:35

Já jsem pro otevření :)

Re: znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 04. 12. 2009 08:42

Sláva, konečně by tu bylo zase živěji! Odlehčilo by se hospodám, hracím automatům, i těm čekárnám a schodům, jak píše "tom". Možná by bylo míň bordelu v zámeckém parku, u kapličky nebo třeba u školy (i když, té se asi mladí kriminálníci štítí). Vydováděli by se všichni na diskošce a byl by pokoj, ne? Otázkou je, zda tam takové floutky pustí přísní vyhazovači. Každopádně by tam asi zase nemohli naši základoškoláci, takže by svůj vztek opět vybili při pálení odpadkových košů a stříkání nebo čmárání na buštěhradské zdi, ach jo... Je to těžké dilema, ale já jsem jednoznačně pro!

Re: znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Zaslán uživatelem/kou: J.Z.

Datum: 10. 12. 2009 19:26

Šmankotééé od kdy základoškoláci pasou po diskošce??? Tak možná devátáci to jo, ale třeba takový prvnáček...no nevííím...:-)

Re: znovu otevření Diskoteky v buštěhradě

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 17. 12. 2009 18:31

Jézuskote, to by koukali,J.Z.! Za našich prvňáčích let to bejvaly jen besídky nebo maximálně recitační odpůldne, ale v sedmičce na lyžáku...ach, ani radši nevzpomínat. Prostě tanec byl už tehdy dobrou příležitostí dotknout se Balšánkový nebo Šmídový konečně jinak než při tahání za copy, protože láska je láska, když choděj...tak co dodat. Myslel jsem prostě, že kdo si hraje, ten nezlobí, potažmo kdo tančí, ten nestříká sprejema a nedělá bordel v tom parku. Už to pochopili? Tak dík a zase někdy načtenou!