Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » úprava komunikace

Čtvrtek 25.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: úprava komunikace

úprava komunikace

Zaslán uživatelem/kou: mour.74

Datum: 22. 02. 2009 18:29

zajímalo by mně kdy a kdo vybuduje komunikaci u sokolovny je to ostuda města když jdete na akci konanou v sokolovně a šlapete v BAHNĚ nemluvě o obyvatelích kteří tam žijí a obecní úřad jim už nejméně 50 let slibuje vybudování nové komunikace

Re: úprava komunikace

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 23. 02. 2009 18:20

Už mě to taky napadlo,když jsem pomáhal muzikantům nosit bedny v polobotkách. Jinak by asi bylo nejlepší zajít na veřejné zasedání města a tam se zeptat v diskusi. Jedno takové bude zrovna tento týden, ve středu.

Re: úprava komunikace

Zaslán uživatelem/kou: mour.74

Datum: 23. 02. 2009 21:53

po debatě s občany sokolské ulice jim bilo sděleno že na jakou koliv úpravu komunikace NEJSOU peníze a že v sokolovně se prakticky NIC neděje již několikrát byl MěÚ v Buštěhradě kontaktován písemě a jak vidít stále se nic neděje zřejmě tam nebydlí lidé ale ........

Re: úprava komunikace

Zaslán uživatelem/kou: mour.74 fanclub

Datum: 24. 02. 2009 00:12

Bóže, Tu našu čežtynu prostje myluju. Ale Mourku máš recht, TO BLÁTO TAM FAKT JEEE!!!

Re: úprava komunikace

Zaslán uživatelem/kou: miladka

Datum: 18. 01. 2010 23:11

vždycky to bylo, je a bude i nadále, tam kde to není vidět, tak na to nejsou peníze. Buď musíte bydlet na hlavní nebo v oklolí starostova příbytku, tam by se v bahně nechodilo. Jinak se vás nikdo nevšimne to bylo už před 89´a zůstává.

Re: úprava komunikace

Zaslán uživatelem/kou: mour.74

Datum: 04. 02. 2010 11:23

Máte pravdu a souhlasím.Nedávno tu byl ples od Mú Buštěhrad a najednou to šlo prohrnout ulici udělat místo na parkování a uklidit chodník před sokolovnou ale jinak tu nikdo nehne zbytečně prstem