Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Buštěhradský masopust 2009

Sobota 27.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: Buštěhradský masopust 2009

Buštěhradský masopust 2009

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 18. 02. 2009 12:23

K potěšení všech zúčastněných vyšel letošní masopustní rej pěkně, zejména slušnému počasí. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem pořadatelům, účinkujícím a hlavně všem, kteří si opět letos vymysleli nějakou masku. Je trochu smutné, že rodičové kolikrát jen "navlečou dítka" a sami se procházejí v silonových bundách. Je to škoda. (Vždyť v jiných regionech je to záležitost zejména dospěláků.) Všechny bych rád upozornil, že na web-adrese: www.zpravydne.cz.gri.3081576-bu-t-hrad-ovl-dlo-masopustn-ve-html je k mání článek a moc krásné fotky! Jistě se tam najdete! Závěrem bych chtěl poprosit, máte-li nějaký záznam ze závěrečné části průvodu, pošlete jej prosím na mail: blesk45@seznam.cz Jedná se mi zejména o fotky a videa "Prvního živého buštěhradského betlému" Děkuji JB

Re: Buštěhradský masopust 2009

Zaslán uživatelem/kou: Kristina

Datum: 18. 02. 2009 13:45

Ahoj Jirko, nějak mi nefungoval Tvůj odkaz, dovolila bych si přidat jiný, asi to vede na stejné stránky, předpokládám... http://kladensky.denik.cz/zpravy_region/masopust20090215.html Kristina

Re: Buštěhradský masopust 2009

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 18. 02. 2009 22:46

Vážení, velice se omlouvám za překlep v odkazu na fotky a článek. Místo chybného .../gri/... má být mezi lomítky výraz: .../gui/... Omlouvám se. JB

Re: Buštěhradský masopust 2009

Zaslán uživatelem/kou: Zombína Buštěveská

Datum: 23. 02. 2009 15:14

Ahoj, musím uznat, že fotky jsou tam opravdu moc hezký, jen škoda, že tam nejsou i fotky z toho Orloje. Možná, že pan fotograf byl tak konsternován a zaskočen, že zapomněl fotit :o)

Re: Buštěhradský masopust 2009

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 23. 02. 2009 18:26

Zdravím Zombínu! Fotograf nebyl asi konsternován, natož zaskočen, myslím, že nejspíš profesionálně namačkal ty fotky naposled někde na Krétě a pak stejně profesionálně zmizel. Na nějaká překvapení na konci průvodu není čas... Jinak nezoufej, mám slíbený nějaký záznam od Jakuba P. Tak něco bude! Dám vědět. JB