Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Zima v naší ZŠ

Pátek 29.3.2024

 

Obecné fórum - archiv: Zima v naší ZŠ

Zima v naší ZŠ

Zaslán uživatelem/kou: kokoska

Datum: 13. 01. 2009 18:35

Dobrý den,dcera mi dnes informovala že na příkaz MÚ Buštěhrad se začalo radikálně omezovat topení v naší škole.To je docela skvělý nápad,když je venku -12 stupňů!!Zamyslete se prosím nad absurditou tohoto nařízení a odvolejte tento nesmyslný příkaz.Díky Kokoska.

Re: Zima v naší ZŠ

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 13. 01. 2009 21:50

Dobrý večer, vzhledem k napjaté energetické situaci v Evropě mnozí žáci určitě zahoří láskou k našim bývalým východním bratrům. Zdá se že mimořádné prázdniny tu budou co nevidět. Pamatuji ty "uhelné" v sedmdesátých letech, tak vím o čem mluvím. Avšak v tom není jádro pudla. Obávám se, že diskuse na buštěhradském fóru zůstávají stále bez komentáře "z oficiálních míst". Tudíž i vaše výzva zřejmě nepadne na úrodnou půdu. To tu bude dříve jaro. Lepší bude zajít přímo na úřad. Třeba vám tam včas vše vysvětlí. JB

Re: Zima v naší ZŠ

Zaslán uživatelem/kou: taky matka

Datum: 16. 01. 2009 16:02

Nedá mi to se nepřidat. Ve škole jsem byla takže vím, že tam zima opravdu je. Prý netopí ani v tělocvičně...a hurááá do trenek (myšleno s nadsázkou). No asi nezbude než dětem nakázat aby zůstavali ve vyučování v bundách a huculích :-)

Re: Zima v naší ZŠ

Zaslán uživatelem/kou: matka

Datum: 30. 01. 2009 11:20

Nejen zima ve škole je zarážejí...v dobách již přežitých jsme se ani nemohli bránit rozkazům: cvičky,trenky tílka....pokud vedení ZŠ chce šetřit mělo by možná zohlednit jiné škrty. Děti jsou v tomto období náchylnější k onemocnění a zima při vyučování jim určit nepřispěje ani na výkonech!!! Jinak doufám,že každý už pochopí,že paní ředitelka nemá na svém postu co dělat,nesmyslná výuka,odcházející učitelé,petice,to není zrovna dobrá vizitka!!!

Re: Zima v naší ZŠ

Zaslán uživatelem/kou: matka náplava

Datum: 02. 02. 2009 15:44

Prosila bych definovat:nesmyslná výuka. Z těch drbů mi jde hlava kuokolem a nějak mi uniká smysl. Chodí mi tu do školy děti dvě. Je pravda, že né se vším souhlasím a né vše je mi po chuti, jenže to se najde v každé škole to něco....! Když většina zdejších plane tou kritikou, ráda bych znala podstatné argumenty. Né nějaké cinty po různu plácnuté. To špatné vidím a vím o něm jen mne zajímá jestli to umíte pojmenovat!!! Myslím, že né, kdyby ano seberete se a půjdete si o tom promluvit do školy místo slintů zde. J.

Re: Zima v naší ZŠ

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 02. 02. 2009 19:29

Vážené neznámé matky, snažím se pochopit všechny stesky, ale zdá se mi, že tu poletuje nejen zima z přiškrceného topení. Mrazivo je zjevně ve vstazích ke škole. Mnozí jsme na to skutečně náchylní, jako na chřipku. Mnohdy stačí zajít na schůzky nebo konzultačky a tam se zeptat. (Učinil jsem tak a už něco vím.) Myslím si, že diskusní fórum je skvělé, ale pro podivné "poplašné zprávy" je určitě přinejmenším riskantní. Mějme školu rádi, pracují tam za nás. Trochu tepla přeje JB