Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Roman Střeska

Pátek 26.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: Roman Střeska

Roman Střeska

Zaslán uživatelem/kou: Hugo Maceška

Datum: 11. 10. 2008 10:44

Přivítali byste jako budoucího starostu Buštěhradu jednu z nejznámějších osobností tohoto města : Romana Střsku ?

Re: Roman Střeska

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 17. 10. 2008 11:33

Pane Hugo, je pěkné, že jste navrhl kandidáta na příštího starostu již s předstihem. Jistě bude mít dost času se voličům představit a navrhnout program. Já osobně se těším, až se z toho třesu. Ozvěte se, až bude v plánu i jiný nápad než bankomat. Můžete také napsat do Buštěhradského zpravodaje (viz seznam na webu). Díky. JB

Re: Roman Střeska

Zaslán uživatelem/kou: Hugo Maceška

Datum: 22. 12. 2008 22:58

Ahoj Jirko, hele,čtu tady tvoje příspěvky a fakt jsi dost dobrej ještěr ! Pojď,půjdeme do toho spolu ! Budeme v příštích volbách na starostu Buštěhradu podporovat Romana Střesku . My tři Jirko,uděláme z Buštíku Las Vegas východu !

Re: Roman Střeska

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 29. 12. 2008 09:31

Milé Hugo, lituji tvého zraku unaveného od čtení mých výměsků, letos se toho urodilo až hanba, nicméně jsem dojat. To věčné připomínání mé třetihorní minulosti pominu, však na výzvu se reagovat musí. Žel nejsem politicky angažovaný a neznám ty metody. Velkého kormidelníka R.S. také neznám, takže se ani nevyjádřím k tvé volbě. Jinak Buštěhrad již zmíněným LV je! Denně tu zástupy optimistů hypnotizují blikající jednoruké bandity v touze změnit svůj chléb vezdejší v manu nebeskou. A já? Já doufám jen ve stále lepší zítřky, jenž nerevolučně navážou na současnost a vzorem jim bude minulá zkušenost dědků...to je heslo, co? Tak hodně štěstí do nového roku tobě i všem věrným soukmenovcům Romana Střesky!