Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » poznej svého řemeslníka

Pátek 26.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: poznej svého řemeslníka

poznej svého řemeslníka

Zaslán uživatelem/kou: taky stavitel

Datum: 03. 10. 2008 21:14

Dobrý večer, jelikož jsem se před časem přistěhoval do této vsi a zařizuji bydlení, opravuji, upravuji, stavím atd. a protože jsem vždy z jistého místního patriotismu raději, na to nač jsem si sám netroufal, využil místní experty, tak bych se s Vámi rád podělil o postřehy alias doporučení jejich kvalit. Třeba toto téma bude přínosem pro všechny co mají v současné době podobné "hobby". Předpokládám, že to nikdo nebude brát jako reklamu, prostě píši, kdo mě z domorodých řemeslníků potěšil či naopak nas*al. Nekomentuji cenu, ta si myslím, že byla vždy slušná. 1) dřevařství Bioptima, prima jednání a ochota, dovezli trámy i zdarma. 2) zámečník p. Čermák, dělal pěkné kované zábradlí a spoustu různých ptákovin se kterými by jinde asi neměli pochopení 3) Kimlův autoservis, kapitola sama pro sebe, už tam začali jezdit i všichni moji kamarádi z širšího okolí 4) stavebniny u svatebního salonu, při objednávce zámkové dlažby Vám odkývou, že platí katalogové ceny a doprava je coby domorodci zdarma až k domu a vyklube se z toho "dopravu k domu si sežeňte" a budou Vás přesvědčovat abyste jim přispěli na dopravu zboží od výrobce k nim!! V řádech tisíc Kč. Zmiňované sliby, že Vám zavolají až bude objednáno, připraveno atd. vyšuměly úplně. Z mého pohledu prostě nebrat, i kdyby u nich byla k mání poslední zednická lžíce v kraji.

Re: poznej svého řemeslníka

Zaslán uživatelem/kou: Miroslav Haněl

Datum: 04. 05. 2010 18:14

Dobrý den, líbí se mi Vaše reference na řemeslníky. Najít toho nejlepšího je vždy velkým problémem. Pokud máte v plánu zase něco stavět, zařizovat doporučuji Vám web http://www.seznamremeslniku.cz . Můžete tam najít už ohodnocené řemeslníky, přídat svoje reference a zadat poptávku na Vámi požadované služby. Příjemně mě překvapila rychlost s jakou mi přišly nabídky a jejich kvalita. Ušetříl jsem tak čas i peníze. S pozdravem Míra