Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Cestovni kancelar FISCHER na Kladne

Pátek 19.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: Cestovni kancelar FISCHER na Kladne

Cestovni kancelar FISCHER na Kladne

Zaslán uživatelem/kou: Petra Koukalova

Datum: 05. 05. 2008 09:47

Dobry den, rada bych vas informovala o otevreni pobocky Fischer na Kladne.Pokud budete mit zajem o nase sluzby prosim kontaktujte mne na mailu: petra.koukalova@fischer.cz Pokud mate nejake dotazy ci pripominky, muzete psat primo na diskuzni stranku.

Re: Cestovni kancelar FISCHER na Kladne

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 06. 05. 2008 08:46

Rád bych vás také informoval: stavím krovy, měním krytiny, opravuji komíny, kácím stromy, montuji antény, drátuji i letuji. Pobočku nemám, ale brzy na ní mít budu. Zvlášť když mám takhle na diskusním fóru města reklamu zadarmo. blesk45@seznam.cz

Sebepropagace v diskuzním fóru

Zaslán uživatelem/kou: Jakub Plášek

Datum: 15. 05. 2008 13:58

Cítím v Jirkově příspěvku osten ironie a mírného rozhořčení... Jenomže on by to nemusel být špatný nápad mít zvláštní "inzertní" sekci ve fóru. Ten, kdo něco umí nebo na to má přímo firmu se takhle veřejně nabídne. Zatím to probíhá tak, že když potřebujete dejme tomu instalatéra, tak se ptáte po všech známých a ne vždycky úspěšně. Výhodou by mohla být i určitá možnost zpětné vazby, ať už spokojených nebo nespokojených. A nebo vám přebývá pár pytlů cementu, tak je nabídnete sousedům :-)

Re: Sebepropagace v diskuzním fóru

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 19. 05. 2008 09:19

Nechtěl jsem nikoho urazit, natož paní Koukalovou, když nabízí službu. Měl to být trochu ostnatý fórek, ale teď se mi otevírají oči. Ten nápad s rubrikou na shánění řemeslníků, odprodej zbylého stavebního materiálu, darování věcí po dětech, za odvoz a tak, to je, Jakube, trefa do černého! Skvělý nápad! Stejně by šel využít i zpravodaj, ale u něho je problém s aktuálností. Začínám mít z "webovek" radost. To jsou možnosti, o nichž jsem zatím nepřemýšlel. Taková rubrika by mohla být čtena často a zároveň by se mrklo na jiné rubriky...no, pěkná vize. Díky.