Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » prosba

Pátek 19.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: prosba

prosba

Zaslán uživatelem/kou: klára

Datum: 02. 03. 2008 10:36

Dobrý den,pracuji na bakalářské práci "Statistická analýza názorové hladiny na radarovou základnu v Brdech" a sbírám data prostřednictvím dotazníku. Chtěla jsem poprosit všechny, kdo mají chvilku času, aby mi dotazník vyplnili. Je umístěn na http://radar.dotazni.czek.info, všem, kdo mi dotazník vyplní, moc děkuji.

Re: prosba

Zaslán uživatelem/kou: Kristina

Datum: 03. 03. 2008 15:48

Ne zakladnam! Dotaznik jsem rada vyplnila. Jak to Topolankovo "vyjednavani" v USA nakonec dopadlo, tusite nekdo?

Re: prosba

Zaslán uživatelem/kou: Lajan

Datum: 04. 03. 2008 08:52

Dotazník jsem ti vyplnil, ale jestli chceš práci úspěšně obhájit, je třeba mít povědomí o tom, jaký výsledek očekávají zkoušející - oponent a přísedící. Něco jako, když se dělaj průzkumy preferencí apod. pro jednotlivé pol. strany. Když je to pro ODS, maj víc procent, když je to pro ČSSD, maj zas víc procent oni. Je to smutný, ale v dnešní době je to tak.

Re: prosba

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 05. 03. 2008 20:02

Dotazník jsem vyplnil. Připadlo mi to smysluplnější, než rozesílat "deseti přátelům dopisy přinášející štěstí"...z toho jsem vyrost' už v sedmé třídě... Bylo by zajímavé, zjistit, co si o této problematice myslí dnešní sedmáci, co?