Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Houkání sirény ?

Pátek 14.6.2024

 

Obecné fórum - archiv: Houkání sirény ?

Houkání sirény ?

Zaslán uživatelem/kou: Peter_King

Datum: 23. 06. 2005 16:54

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co znaméná dnešní (23.6.05) hodně dlouhé houkání strážní sirény v Buštěhradě ?? Nějaká závada?? Předem díky za odpověď P.K.

Re: Houkání sirény ?

Zaslán uživatelem/kou: Linda Libertinová

Datum: 24. 06. 2005 09:02

Dle sdělení hasičů došlo včera k technologické závadě. Musím ale konstatovat, že v době kdy houkala siréna jsem šla do Jednoty a nebylo to zrovna nic příjemného.... Přeji všem krásný slunný den "bez sirén" :o)

Re: Houkání sirény ?

Zaslán uživatelem/kou: Peter_King

Datum: 24. 06. 2005 09:15

Děkuji za vysvětlení .. myslel jsem si s přítelkyní že o bde asi nějaká technická porucha. Přeji krásný víkend Petr

Funny Buštěhrad? To bohužel NE

Zaslán uživatelem/kou: neuvedeno

Datum: 10. 08. 2005 19:25

Chtěl jsem jenom říct jaká je v Buštěhradě nuda. Nechápu jak to, že to tady ještě nikdo nevyřkl co je Buštěhrad vlastně za prdel světa. Na těchto (náhodou pěkně udělaných stránkách - chvala webmasterovi) stránkách jsem si našel sekci HLEDEJ na tomto webu. Po zadání slova jako disco, hospoda atd. mi vyběhlo okno s názvem: hledání bylo neúspěšné na váš dotaz neexistuje žádný odkaz. V sekci kultura tu najdete jenom pár výletů jako je na hrad okoř a pár dalších nudných míst. Můžete mi někdo poradit co se dá v Buštěh(g)radě podniknout. Díky za každou pozitivní odpověd.

Re: Funny Buštěhrad? Třeba ano!

Zaslán uživatelem/kou: Daniela Javorčeková

Datum: 19. 08. 2005 22:52

V oblasti hospod skutečně není v Buštěhradě velký výběr. Jediná příjemná hospoda U Bečvářů se (po nedlouhém provozu, kdy jsme si do ní pomalu začali zvykat chodit)z nepochopitelných důvodů zavřela a ostatní jsou s prominutím zakouřené pajzly leckdy s nepříjemnou obsluhou. Pak jsou tu koncerty v ZUŠ pro milovníky vážné hudby v podání dětiček (někdy však i renomovaných muzikantů) a občasné koncerty skupiny Knezaplacení většinou s nějakou veličinou folkové hudby (naposledy Karel Plíhal - byl vynikající). Jak tak čtu váš příspěvek, asi nebudete příznivcem ani jednoho z uvedených žánrů, a tak nezbývá nic jiného, než návštěva Prahy či Kladna nebo zorganizování vlastní zábavné akce.Také doporučuji nenechat si ujít pravidelné akce, jako je Masopust, Šibřinky (t.j. maškarní bál) nebo pálení čarodějnic.Hrad Okoř nemusí být zas až tak nudné místo, například se zde konává festival rockové hudby. Nejbližší disco je asi v Kladně, pokud se zrovna nekoná technopárty za Poldovkou.

Re: Funny Buštěhrad? To bohužel NE

Zaslán uživatelem/kou: Alena H.

Datum: 16. 09. 2005 20:49

ahoj všem, taky musím souhlasit s názorem,že je tady velká nuda.a pořád jezdit na Kladno neni teda vhodný výběr, protože poslední autobus jede zpátky na Buštěhrad někdy před půlnocí, pokud se to nezměnilo.Nedalo by se s tím něco dělat?copak se tu nikdo nechce bavit?a s tím popisem zdejšího pohostinctví bohužel musím souhlasit, není tu jediná slušná hospůdka.pro mladý lidi tu není žádný vyžití.pár příkladů by jsem si měli vzít z jiných městeček.