Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » buštěhradfest

Čtvrtek 25.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: buštěhradfest

buštěhradfest

Zaslán uživatelem/kou: Susická

Datum: 22. 09. 2007 23:29

Moc děkujeme partnerům Buštěhradfestu za krásnou a klidnou sobotu. Opravdu se to zastupitelům povedlo, je zřejmé, že bydlí dostatečně daleko, že je netrápí ta trocha hluku. Uvědomil si někdo že v okolí (cca 50 metrů) bydlí lidé a ti mají třeba malé děti, které chtějí spát ? Takto si opravdu představuji odpočinek po pracovním týdnu. Nestačí rušení každých 14 dní proslulou burzou ?

Re: buštěhradfest

Zaslán uživatelem/kou: Tomáš Karlík

Datum: 24. 09. 2007 13:14

Děkuji zastupitelstvu, že kvůli zhruba 25 účastníkům sobotního koncertu doslova otrávilo celou sobotu 150 obyvatelům přilehlých domů, aniž se vůbec obtěžovalo nám cokoli sdělit. Vážený pane starosto, za Vaši péči se tímto zavazuji, že příští ročník zprostředkuji přímým přenosem až k Vašim oknům.

Re: buštěhradfest

Zaslán uživatelem/kou: arthur

Datum: 27. 09. 2007 16:09

A proč nadáváte na město a ne na organizátory? Buštěhradfest organizovaly soukromé osoby na soukromém pozemku, město s tím nemohlo dělat zhola nic. Spíš mě zarazila cena lístků - byl bych býval i šel,ale tolik peněz jsem schopen dát za zavedený fesťák,a ne za neznámou, organizačně nedotaženou akci v ohyzdném prostředí.Aspoň pro buštěhraďáky mohla být sleva. Akce,která od začátku na buštěhraďáky kašle, tu asi moc obliby nezíská.

Re: buštěhradfest

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 20. 11. 2007 09:22

Nejsem organizátorem tohoto "buštěhradkřestu" a zmíněné ohyzdné prostředí se mi také nelíbí. Ostatně to vstupné bylo fakt dost vysoké. Potud souhlasím. Ale zajistit takovou akci je velmi náročné nejen pro pořadatele. A pokud jeden den hudební produkce natolik omezí okolním obyvatelům zasloužený odpočinek po práci, tak musí třeba sestavit petici a oslovit úřad. Původní myšlenka festivalu, jako přehlídky všech buštěhradských hudebních formací v prostoru zámeckého parku se stala neprůchodnou díky ornitologům, tak bylo zvoleno jiné dostupné místo. Zkuste si představit obyvatele Turnova, Malé Skály, Okoře, Tábora, Svojšic, Náměšti, ale i Plzně, Prahy nebo Berlína takhle někdy v létě po práci. To je kolikrát hukot. A přitom tom to leckde vydrží, protože tamní akce přinášejí vedle kulturních zážitků i zviditelnění města, peníze do obecních pokladen, příležitost pro malé podnikatele, atd. Já osobně bych třeba nejraději zakázal rušení povinně placeného TV-vysílání komerčními spoty, chraplání místních rozhlasů s nevkusným hudebními doprovody, demonstrace na Letné, plagiáty známých songů na CD, skandování na stadiónech a bůhvíco ještě. Ale nejde to jinak než demokratickou cestou, za což děkuji osudu. Doufám... JB