Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » no comment

Pátek 14.6.2024

 

Obecné fórum - archiv: no comment

no comment

Zaslán uživatelem/kou: neuvedeno

Datum: 22. 07. 2004 15:46

kde: Buštěhrad, ul.Kladenská prodejna textilu osoby: -prodavač -já děj: -vstupuji do prodejny já: "Dobrý den, chtěla bych nějakou nákupní tašku." prodavač (ukazuje 3 tašky): "Dobý den, mušete vyblat pani, všéchny pekny a vydlší." -kupuju si jednu, co vypadá, že by mohla něco vydržet, zevnitř látka, zvenku něco jako koženka. Platím a odcházím. -ještě týž den tašku použiji a kupuji průměrný nákup (max. do 3 kg). Cestou domů se taška ve 2/3 délky normálně přetrhla. druhý den jdu tašku do prodejny reklamovat: já: "Dobrý den, chtěla bych reklamovat tuhle tašku, kterou jsem si u Vás včera koupila. Jak vidíte, nevydržela ani průměrný nákup. prodavač: "To né pani, bez úctu nemuzu vymenit." já: "Ale vždyť si mě určitě pamatujete, včera jsem ji tady kupovala." prodavač: "Bez lístku nemužu nyc menit." já: "Ale vždyť jste mi žádnej lístek nedal?!" prodavač: "Já davam jen kdo si žekne." já: "Aha, nashledanou." 1 týden poté: vcházím opět do prodejny textilu v Buštěhradě. já: "Dobrý den, chtěla bych .... prodavač: "Pani, vam uš nyc neplodám, s váma ploblémi."

Re: no comment

Zaslán uživatelem/kou: Natalka

Datum: 27. 07. 2004 16:40

Tak to je teda sila! V tomto obchode som nikdy nebola, ale po tomto prispevku tam uz ani nepojdem. Pristup toho predavaca mi fakt vyraza dych. Takze uctenku ani neda, ale pri reklamacii si ju pyta. Proste sila...

Re: no comment

Zaslán uživatelem/kou: Standa

Datum: 07. 09. 2004 18:02

Je vidět že Buštěhrad nestratil nic ze své krási Co takhle " máme hory, máme lesi a taky máme lidi voli"

Re: no comment

Zaslán uživatelem/kou: Gábina

Datum: 02. 05. 2007 20:25

Tý jo.....to bych nikdy nečekala. Mno....u racka prodávají Pyrotechniku 4.stupně dětem už od šesti let!!! Nebo kuličkovku od 15let s velkou sílou a laserem, prodávají taky 7letým. A nejhorší na tom je, že laser prasklý a kuličkovka prasklá. Já jsem si to nekupovala, ale jeden známý kterýmu je 11let si to vše koupil. No ty lidi původem z Vietnamu jsou prostě děs! Nejlepší by bylo kdyby u nás vypadaly silnice jako v Německu: rovné jak letiště, když spadne odpadek do 2minut se to uklidí. No prostě naše město má hodně chyb. A to je asi vše. Tak nashledanou! ;-)

Re: no comment

Zaslán uživatelem/kou: Petra

Datum: 06. 08. 2007 07:12

Já chápu, že chce účtenku. Já bych vám bez ní taky nic nedala a ve spoustě obchodech vám jí nedaj dokud si o ní neřeknete, tak co ste čekala? A když vyžadujete kvalitu, zkuste nakupovat jinde.

Re: no comment

Zaslán uživatelem/kou: neuvedeno

Datum: 07. 08. 2007 17:16

Ubohý názor, nejmenujete se Petra Nguyen?

Re: no comment

Zaslán uživatelem/kou: Nguyen

Datum: 23. 09. 2007 00:07

priklanim se k nazoru Petry!!! A ty neuvedený ptající se na jmeno Petra Nquyen - ta by urcite umela tak dobre cesky!!!