Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Voda

Pátek 14.6.2024

 

Obecné fórum - archiv: Voda

Voda

Zaslán uživatelem/kou: Jana Krbečková

Datum: 24. 07. 2006 17:59

Dobrý den, nevíte proč dnes již od zhruba 13 hodiny neteče voda? Díky za info. Nevím zda je to v celém Buštěhradě ale jedná se mi o lokalitu nově postavených řadových domů u hřbitova.

Re: Voda

Zaslán uživatelem/kou: heranova

Datum: 24. 07. 2006 18:32

Dobrý den, jedná se o havárii a voda neteče v celém Buštěhradě. Závada by měla být odstraněna do cca 21 hodin. Městem projíždí cisterna s pitnou vodou. Ve 13.37 byl z MěÚ rozeslán přihlášeným odběratelům informační e-mail s upozorněním tuto nepříjemnou situaci a zpráva byla následně zařazena do aktualit na titulní stránce, kde je dosud. Pokud budete mít zájem, k odběru novinek se můžete přihlásit na stránce http://www.mestobustehrad.cz/meu/zpravy/. S pozdravem Dana Heráňová, webmaster

Re: Voda

Zaslán uživatelem/kou: Svatý

Datum: 24. 07. 2006 21:46

Spíš bych to nazval havárie včera,dnes a zítra aneb kanalizace za každou cenu, protože výpadky dodávky pitné vody jsou již opravdu neůnosné a jak tady již někdo napsal spíš platím za vzduch a bláto v trubkách než za pitnou vodu.O nepořádku na ulicích ani nemluvím a o tom, že koordinace práce jednotlivých firem provádějících výstavbu kanalizace je naprosto neefektivní, když jednu ulici kopou na čtyřikrát než, aby se dohodli mezi sebou a udělali to najednou.O tom, že opraví povrch silnice a druhý den ho vykopou ani nemluvím.Potom se MÚ diví, že kanalizace je nákladná a nejsou peníze na nic jiného.Ale to, že ve 21.45 hod. za celé odpoledne začala nepatrně téci voda z kohoutku,že nelze napustit ani vanu a udělat osobní hygienu ( a to ještě nedorazila ta zrzavá voda), tak to už je fakt vrchol.Docela by mě zajímalo co na to OHS ???