Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Bankomat

Pátek 14.6.2024

 

Obecné fórum - archiv: Bankomat

Bankomat

Zaslán uživatelem/kou: Tomáš Prostecký

Datum: 28. 08. 2004 20:50

Vím že se kdysi o bankomatu v Buštěhradě mluvilo , jenže to nějak utichlo a chci Vám sdělit že ho tu vážně postrádám protože musím jezdit vybírat hotovost na Kladno což něco stojí.Chtěl bych znát Váš názor. Děkuji.

Re: Bankomat

Zaslán uživatelem/kou: Alena Holá

Datum: 13. 09. 2004 17:58

Ahoj všem, kdysi jsem se také snažila informovat, proč v Buštěhradě není žádný bankomat, je to škoda. V obchodech se nedá platit kartou a tak si penízky musím vybrat jinde nebo zajdem do obchodu v jiném městě , kde se karta dá použít.V málokterých firmách už asi vyplácejí výplatu v hotovosti :o a proto myslím , že by se nám bankomat moc hodil.

Re: Bankomat

Zaslán uživatelem/kou: Peter King

Datum: 29. 11. 2004 11:54

Tak to já se taky přídám k těm kteří by bankomat v Buštěhradě uvítali. U pošty nebo na náměstí by bylo nejideálnější místo. Myslete na to že v Buštěhradě se staví mnoho nových domků a lidí tu dost přibude a bankomat bude potřea víc a víc. Člověk nemůže pořád jezdit na Kladno či do Prahy na Zličín. Myslete taky na ty mladší kteří využívají služeb osvědčených bank a né jen účtu u Poštovní spořitelny jako všichni důchodci (nic proti nim samozřejmě) S pozdravem Peter

Re: Bankomat

Zaslán uživatelem/kou: Linda Libertinová

Datum: 14. 12. 2004 14:34

Jak jsem zjistila na svém pracovišti o bankomatu se stále jedná, ale zatím bezúspěšně. Bohužel pořídit bankomat do našeho města je velmi finančně náklaná věc. Pro Českou spořitelnu je tvz "výhodnější" dodat bankomaty do měst, které mají nad 5 tis. obyvatel. Pokud budete chtít k této záležitosti více informací, bylo by možná lepší kontaktovat paní starostku... S pozdravem Linda Libertinová

Re: Bankomat

Zaslán uživatelem/kou: honza

Datum: 11. 11. 2005 12:17

No tak bankomat by byl urcite uzitecny. Porad nekam jezdit.Treba kdyz si chcete vybrat mensi castku tak je to zcela nevýhodné.

Bankomat - ANO

Zaslán uživatelem/kou: Honza

Datum: 07. 04. 2006 14:18

i já jsem jeden ze zastánců názoru, že bankomat na Buštěhradě evidentně chybí a mnoho lidí by ho tady uvítalo, pošta je sice fajn, ale tu dnes využívají lidé převážně jen k placení složenek a výběru doručených zásilek. Navíc jak mnozí jistě zjistili,mít účet u ČSOB není žádná výhra.

Re: Bankomat

Zaslán uživatelem/kou: Lajan

Datum: 16. 06. 2006 11:32

A jaké banky by to měl být bankomat? Spořitelna oproti poště není žádná výhra a jistě v Buštěhradě nikdy nebude více bankomatů - např. bankomat KB, ČS, Ge-Money, E-banky a dalších. Uvědomte si, že 2000 obyvatel je spíše vesnice, než město. A na nákup ve zdejších obchodech mi drobná hotovost vždy stačí. Stejně kvalita zboží(zejména uzenin - masna a potraviny na Kladenské ulici) zde za moc nestojí. Chápu, že s malým obratem se těžko udržuje zboží čerstvé. Proto raději jedu pro větší nákup do Kladna, např. do Kauflandu, kde je bankomat GE přímo u vstupu a drobnosti, které zapomenu se pokusím koupit v Buštěhradu.