Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Doprava - pozdní spoje

Sobota 27.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: Doprava - pozdní spoje

Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: Jana Krbečková

Datum: 19. 07. 2006 14:47

Přeji krásný den, chtěla jsem jen touto formou, si trochu postěžovat jak špatně a pozdě jezdí spoje z Kladna směrem do Dejvic (A56). Jedná se mi o to, že spoj, který má dorazit na zastávku v Buštěhradě (jak je lékárna) a to v 7:18hodin tak prostě vždycky přijede pozdě a kolikrát nepřijel vůbec prostě vynechal nebo přijel ale buď jsem málem seděla panu řidičovi na klíně nebo byl tak narvaný lidmi, že jsem ani nenastoupila a zůstala trčet na zastávce. Již jsem několikrát dorazila do zaměstnání pozdě. Určitě nejsem jediná, kdo tutou situaci zažil. Myslím si, že by ranní spoje měly jezdit častěji a ne po 30 minutách a hlavně více autobusů. Za tu cenu chci aspoň trochu pohodlí ale hlavně chci se tam aspoň dostat a nedýchat spolujezdcům na záda. Já vím, že to není problém městského úřadu v Buštěhradě ale kdyby třeba na ty papaláše trochu dupli (ČSSAD Kladno) tak se třeba doprava změní, jde mi hlavně o ranní spoje. Proto teď využívám spoj v 6:48 ale raději bych chtěla využívat spoj v 7:18 hodin.

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: socka

Datum: 28. 07. 2006 15:46

jezdete autem pani a je po problemu :)

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: George

Datum: 07. 08. 2006 12:10

Přesně s paní Janou souhlasím, všechny spoje v X:18, přijedou tak v X:30 a nebo vůbec. Docela mě to taky štve.

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: Stanislav Sochr

Datum: 06. 12. 2006 08:36

Opravdu vtipná a proekologická poznámka. Jezdím sice autem, ale bylo by pro mne rozhodně pohodlnější nasednout do autobusu a dospat se, nebo si třeba s notebookem na klíně vyřídit poštu, nebo kouknout v mobilu na jeden díl oblíbené Futuramy, prostě cokoliv jiného, než sám popojíždět v ranní špičce.

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: taky socka

Datum: 17. 01. 2007 10:56

Jsem taky socka, proto taky radši jezdím autem. Vyjde mě to levněji, než KLID a je to rychlejší. Navíc přesně z místa A do místa B bez přestupů a čekání :-)

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: Jarda

Datum: 30. 01. 2007 16:19

Když jedu autem sám, tak jsem cenově +- nastejno. Ve dvou mě už vyjde auto levněji než autobus ... ČSAD Kladno by potřebovalo konkurenci jako sůůůl!!!! Tady snad ani nepomůže strana zelených s podporou ekologického cestování :-)

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: defead

Datum: 02. 02. 2007 01:19

To je sice pěkné jak tu každý píšr autem autem, ale co když auto nemá???? Někteří lidi sou strašně chytří a řeknou jezděte autem. A tohle se netýká rána ale i vecer ale to zas z prahy do kladna.

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: Ivana

Datum: 02. 02. 2007 07:50

Musím souhlasit se vším co je k tomuto tématu napsáno. Úroveň cestování s ČSAD - KLID je příšerná a cena nesmysleně ( řekla bych až neslušně ) vysoká. Autobusy si jezdí jak chtějí, občas si bez náhrady nepřijede žádný. Opravdu lituji všechny, kteří jsou na "socku" odkázáni. Za nekřesťanské peníze dostávají mizerné služby. Jen ten kdo sockou nikdy do práce nejel, může napsat, že je příjemnější se poránu v autobuse dospat, popř. vyřídit poštu. Asi by si to měl zkusit v přeplněném autobuse ve stoje na jedné noze, když předtím stál půl hodiny v mrazu na zastávce, protože se autobus dle jídního řádu nedostavil. Nakonec bude rád, že se do autobusu vůbec dostane. Každý kdo jezdí vlastním autem dělá dobře a ani to nevyjde dráž. Pokud jedou z rodiny 2 už se to vyplatí. Kalkulace ceny ČSAD je asi pěkně vykutálená. Kdopak o tom asi rozhoduje?

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: Jarda

Datum: 06. 02. 2007 10:34

On bude problém možná ještě jinde. Koukněte někde na linky příměstské dopravy. Všude je černo kolem Prahy jen Kladensko ne. Prostě to sem nepustí. A to jezdí příměstská myslím až do Jílového. Pěkně to má $SAD Kladno pojištěné :-((((

Re: Doprava - pozdní spoje

Zaslán uživatelem/kou: Kristina

Datum: 20. 09. 2007 10:20

Tak jsem se dnes nastvala a napsala jsem mail na CSAD Kladno, jak je mozne, ze dnes rano A56 vubec neprijela a nasledujici courak prijel o 10 min pozdeji nez mel a jeste k tomu ani nejezdi az do Prahy, tudiz dalsi zdlouhave dojizdeni z letiste. Je to fakt uz dosti neunosne, a asi me to zahy donuti zacit ridit. Zajimalo by me, jestli CSAD Kladno bude na podobne stiznosti reagovat, mam obavy, ze je jim to uplne jedno. Srovnejte sami: autem: Bustehrad-Nebusice cca 20 min. Autobusem: dnes s mohutnym dobihanim mezi prestupy 1h 15 min, kdybych byla lina a nedobihala, tak 1h 35 min. To je uz celkem sila, na to, ze jsou Nebusice cca 14 km...