Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

Pátek 14.6.2024

 

Obecné fórum - archiv: PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

Zaslán uživatelem/kou: Petr Sejkora

Datum: 20. 04. 2016 05:10

Vážení spoluobčané, po shlédnutí tohoto videa: https://www.youtube.com/watch?v=pKjbfP9cEf4 vzniká v Buštěhradě početná skupina převážně nezletilých lidí, kteří si přejí změnu officiálního názvu svého města. Vzhledem k tomu, že jde o změnu pouze nepatrnou ale trefnou, rozhodl jsem se, že tuto skupinu budu podporovat. Přicházíme s návrhem na Referndum o změně názvu města Buštěhrad na nový název: Město "BUŠTĚHARD" (Prosíme zastupitele města, aby se k návrhu vyjádřili přimo zde, na fóru.) Dále zvažujeme zavedení turistického vláčku Buštěhardem. Cílit budeme hlavně na Čínské turisty, abychom je přesvědčili, jak moc jejich investice v ČR potřebujeme. Trasa: 1. Zruinované sportoviště 2. Zruinovaný zámek 3. Zruinovaný hotel 4. Zruinovaný pivovar 5. Gigantická černá skládka za školou. (na skládce figuranti z řad dětí, vydělávají na almužně) (Prosíme zastupitele, aby k našemu záměru turistického vláčku vyjádřili také přímo zde, na fóru.) Děkujeme. Petr Sejkora a skupina "BUŠTĚHARD"

Re: PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

Zaslán uživatelem/kou: Daniela Javorčeková

Datum: 20. 04. 2016 08:08

Proč vláček? To je moc komfortu! Navrhuji pořádat zážitkové zájezdy. Nejefektnější by bylo honit s bičem bosé turisty po skládce, pak by museli prolézt kanálem z Náměstí ke stavidlu a nocleh by měli v Hotelu. Tohle město je totiž jen pro drsňáky!

Re: PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 28. 04. 2016 19:23

Zdravím, Sejky! Už jsme se dlouho neviděli, ale tvé sporadické aktivity "na záchranu Buštěhradu" pokud možno sleduji. Je vidět, že se ti město vrylo pod kůži... Problém ovšem je, že ty vše sleduješ ze své báječné vzducholodi, která se navíc nějak utrhla a poletuje neznámo kde. Až zase jednou přistaneš na zemi, tak můžeme dát řeč, co by se jako mohlo nebo mělo udělat. Zdravý rozum přeje Bleskáč. PS: Ale, ale, pane učiteli, slovo oficiální se píše s jedním "ef" a referendum, stejně jako čínští turisté, píšeme v Čechách (uprostřed věty) s malým počátečním písmenem. No, já už jsem taky dlouho ze školy venku...

PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

Zaslán uživatelem/kou: Petr Sejkora

Datum: 04. 05. 2016 11:01

Zastupitel Blesk a jeho bezduchá reakce na naše návrhy je dalším důvodem k přejmenování Buštěhradu na BUŠTĚHARD. Avšak, pokud z textu zastupitele Bleska odstraníte slovní výpady a pokusy o dehonestaci autora, pak vám zbyte toto: "můžeme dát řeč, co by se jako mohlo nebo mělo udělat". Tak bezva, prosím zastupitele Bleska Jirku, aby dal řeč přímo tady na fóru. Pro rozšíření obzorů zastupitele Bleska a jemu podobným. 1. Klip DUMP BUŠTĚHARD byl natočen hlavně za účelem zamezení rozrůstání skládky - SKLÁDKA JE MONITOROVÁNA! 2. Dron se pohybuje ve společném vzdušném prostoru, 50m od lidí, 100m od obydlí, 150m od hranice obce. 3. Naléháme na vedení Buštěhardu, aby na gigantickou černou skládku umístili varovné cedule a hlavně ZÁKAZ ZASTAVENÍ. Prosím zastupitele Bleska o větný rozbor následující věty jednoduché: "Hele twl, dej s náma občanama a občankama řeč o tom, jak to koukáte uklidit a zamezit tomu aby se to fuckt neopakovalo. Přímo tady na tom fóru, twl, můžeš? PS: Přemýšlím, že uděláme bleskovou zastávku čínského turistického vláčku přímo tobě pod okny, kámo. PS

Re: PŘEJMENOVAT BUŠTĚHRAD

Zaslán uživatelem/kou: Daniela Javorčeková

Datum: 09. 05. 2016 15:41

O umístění zákazu zastavení jsme už žádali dopravní odbor kladenského Magistrátu. Nemůžeme za to, že jim všechno trvá půl roku.