Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Město

Čtvrtek 25.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: Město

Město

Zaslán uživatelem/kou: marcela

Datum: 14. 04. 2015 20:33

Jeden takový malý procházkový postřeh!!!! Je to velice smutné,že i když se honosíme názvem " Město "Jako obyvatelé města by jsme velice ocenili kdybychom tu měli velice potřebný BANKOMAT,inu není tu,na to jsme město velmi malé,Kdysi tu bývala GYNEKOLOGICKÁ ordinace.... nu i ona tu již není .A teď jsme dokonce přišli i o LÉKÁRNU......Co dál .... Spoluobčanů a nových staveb přibývá ,ale málo kdo se tu asi přihlašuje k trvalému pobytu Není to ke škodě našeho města? Asi ano. Ale máme zámecký park,krásný zámek .............

Re: Město

Zaslán uživatelem/kou: Linda Libertinová

Datum: 14. 04. 2015 21:09

Dobrý den paní Marcelo, třeba se Vám má reakce nebude líbit, ale jen se snažím nějak neútočně odpovědět a určitě v tuto chvíli nezodpovím vše :) Zjišťovala jsem zda by byl zájem některých z bank, dát do našeho města bankomat. Byla jsem docela překvapená reakcí. I když se rozrůstáme (což jsem považovala pro banku jako velké plus), myslela jsem si totiž, že čím více lidí, tím větší šance uspět... Ale my jsme pro banku vlastně nevýhodní.. A proč? Protože jsme jen kousek od velkého města, jako je třeba Kladno a Praha.. Navíc hodně lidí do těchto měst dojíždí i do zaměstnání, takže banky to berou tak, že si lidé event. vyberou v místě kde pracují... Zjišťovala jsem u více bank, ale jen u čtyř jsem uspěla s nějakou odpovědí - stejnou odpovědí (ČS, KB, GE Money, ČSOB). Gynekologická ordinace by měla snad brzo fungovat (myslím od května, ale to by zodpověděla přesněji paní starostka). Jeden lékař má zájem zde výše uvedenou ordinaci otevřít. Na veřejném zasedání jsme schvalovali vyvěšení záměru, takže pokud bude vše právně OK a pan doktor si to nerozmyslí, mohlo by vše dopadnout dobře. Lékárna mě také zajímala a hodně překvapila.. Hlavně kvůli starým lidem a maminkám, které jdou od pana pediatra s nemocným dítětem... Myslím, že úplně nejpřesněji by Vám to zodpověděl pan doktor Jeřábek nebo paní Mrázková, kteří byli přímo u zdroje... Ale lidé hodně využívají akcí například v lékárnách Dr. Maxe, takže jich většina jezdila právě za akcemi třeba do Kladna a provize z léků už také asi není co bývala, a když si to spojíte ještě s placením nájmu, asi už to prostě nebylo ono...

Re: Město

Zaslán uživatelem/kou: marcela

Datum: 15. 04. 2015 12:17

Dobrý den. Jak jsem psala byl to jen takový procházkový postřeh.Také jsem to nemyslela jako útok. Jen takový povzdech.Vím,že v dnešní době kdy se počítá každá koruna je to těžké. Přesto Vám paní Lindo děkuji za odpověď.S přáním hezkého dne Marcela

Re: Město

Zaslán uživatelem/kou: Linda Libertinová

Datum: 15. 04. 2015 12:24

Jen ještě ten smajlík měl být jen nahoře. To co vzniklo názvem ČSOB a koncem závorky tam být nemělo :) Krásné dny

Re: Město

Zaslán uživatelem/kou: Daniela Javorčeková

Datum: 15. 04. 2015 14:19

Gynekologickou ordinaci nově otevře (v prostorách bývalé gynekologie) MUDr. Jakub Vykouk, mladý pan doktor ze Slaného. Doufám, že k všeobecné spokojenosti. Chybějící lékárna je nemilá věc, ale bohužel jsme zde odkázáni na soukromníky, jestli se jim tady lékárna nevyplatí, těžko s tím něco uděláme. U bankomatu bych ještě neházela flintu do žita, ještě jsme neoslovili všechny peněžní ústavy.

Re: Město-lékárna

Zaslán uživatelem/kou: Jitka M

Datum: 17. 04. 2015 07:27

Zdravím, lékárny je opravdu škoda ,resp. p.lékárnice .Byla to milá dáma, která dokázala se vším poradit, nebylo to tak neosobní jako v lékárnách na Kladně nebo v Praze..pěkný den

Re: Město

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 22. 04. 2015 00:59

Bankomat nemáme, ale v nutném případě (ovšem v provozní době!)lze využít komerční nabídky COOPu (omezený výběr na vlastní kartu, avšak podmíněný útratou!), třeba naproti poště, kde vám jistě podají bližší informace.