Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Čtvrtek 28.3.2024

 

Obecné fórum - archiv: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Alena H.

Datum: 24. 10. 2012 18:26

Dobré odpoledne, po zkušenostech snad každý ví, že tento slogan nebyl příliš trefný. Já osobně mám s poštou jen nemilé zkušenosti.Kdyby mi balíček došel i za dva dny, tak bych byla spokojený zákazník.Ale také se stalo, že upomínku pro vyzvednutí jsem měla týden dopředu doma, než balíček přišel.Křehký balíček nám přišel rozmlácený apod..Asi spousta lidí není se službami pošty spokojena, dost si toho vyslechnu, když čekám fronty na poště, kdy je otevřeno jen jedno okénko a strávíte tam až 20 minut.Do práce chodím po 6 hodině a před 18 se vracím, nemám možnost si zaslat balíčky do práce, protože dojíždím daleko a často přestupuji.V přeplněném autobuse bych se s nimi i pletla.Nebyla by možnost, že by bylo otevřeno alespoň v sobotu dopoledne od 8 do 11 hodin? Služby asi kvalitnější nebudou, ale pro nás dlouho pracující by byla výhoda si uloženou poštu vyzvednout.

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Eliška Hrabinová

Datum: 25. 10. 2012 11:10

Řešili jsme podobný problém, když otevírací doba do šesti byla pouze dvakrát v týdnu a stihnout poštu bylo téměř nemožné. Řešením se pro nás stala kartička zmocněnce. Vaši poštu/balíčky vám může vyzvedávat někdo, koho zmocníte. Třeba by vám to pomohlo.

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 30. 10. 2012 17:38

Také rada: Máte-li problém s rozměněním bankovky s velkou nominální hodnotou, na poště nepochodíte. Bylo mi onehdy rázně vysvětleno: "Nejsme banka a máme to zakázáno!" ... přestože na poště sídlí Poštovní spořitelna - tedy banka ze skupiny ČSOB. Takovou situaci vyřešíte snadno, když nasadíte "nejapný úsměv číslo šest" a asertivně požádáte o desetikorunovou známku na dopis. Vaše dvoutisícovka úřednici nepotěší, ale musí vám vrátit zpět těch 1990 Kč v drobnějších platidlech. Tak hodně štěstí a adrenalinu!

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Jiřina

Datum: 30. 10. 2012 22:00

Ještě lepší je koupit si malou obálku, ta stojí tuším 2,-Kč :-))) Další "lahůdkou" je, že zdejší pošta nemá k dispozici auto, jak mi bylo vysvětleno a když už člověk doma i je, tak za to drahé poštovné pošta balík stejně domů nedoručí. Naštěstí PPL a podobné přepravky fungují celkem spolehlivě za stejné peníze.

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Eliška Hrabinová

Datum: 30. 10. 2012 22:12

Zdejší pošta nemá k dispozici auto??? A komu patří ta modrá dodávka a komu modrá "?renaultová? krabice" s logem pošty, která neustále blokuje vjezd do Vodárenské ulice?? Víte, ono je jednodušší hodit do schránky lísteček, že adresát nebyl zastižen. Pro balík si ale pak dojděte až po 15. hodině. Dřív ho totiž nedostanete, protože ho nemají ještě v systému. Zkrátka ta naše pošta je jako pohádka o Alence v říši divů. :)

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Líba

Datum: 31. 10. 2012 13:08

Zdejší pošta má k dispozici dokonce dvě auta, ale nejdřív musejí dovést poštu do okolních vesnic, a balíky dělají potom, podle toho, jak to stíhají. A nedej bože, že má některá pošťačky, která jezdí, dovolenou nebo je nemocná.

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Alena H.

Datum: 05. 11. 2012 09:47

Děkuji vám Eliško za radu, kartičku zmocněnce už má přítel , ale bohužel chodí domů asi tak stejně jako já, vyjímečně dříve.Pak už nemám koho zmocnit:-) Ale vymysleli jsme, že si poštu necháme posílat k rodičům, co bydlí v jiné vesnici, trošku komplikace, ale když to jinak nejde.Jinak všem hezký den přeji.

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Alena

Datum: 02. 07. 2014 08:17

"Česká pošta, pobočka Buštěhrad oznamuje změnu hodin pro veřejnost po dobu prázdnin ( od 1.7 do 29.8.2014): Pondělí až pátek 8.00-10.00 hod. 14.00 - 18.00 hod." Já tedy chápu, že jsou dovolené, ale vždy když na poštu dojdu, je stejně otevřené jen jedno okénko.Tak mi prosím poraďte , kdy tam mám jít, aby byly otevřené obě? Vím, že nejsme v Praze, ale když jsem byla na brigádě na poště na Petřinách , tak žádná přestávka neexistovala a natož zapisování vrácených zásilek v pracovní době. Hezky až se uzavřou okénka. Hezký den.

Re: Pošta - dnes podáte, zítra dodáme

Zaslán uživatelem/kou: Jan Šnytr

Datum: 02. 07. 2014 08:32

Zajímalo by mne, kdy se budou v tomto státě řídit věci podle pracujících občanů a ne podle prázdnin a studentů... Např. veřejná doprava, zmiňovaná pošta atd. atd. Nechce si státní správa zavést také prázdninový provoz? Co je to za nesmysly, který blázen je vymýšlí? Nebo si jen nevzal svoji denní dávku medikamentů?