Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Lavičky

Pátek 19.4.2024

 

Obecné fórum - archiv: Lavičky

Lavičky

Zaslán uživatelem/kou: Daniela Pechánková

Datum: 30. 07. 2012 13:20

Dobrý den,jen se chci zeptat,co se stalo s lavičkami u velkého rybníka?Včera jsem se tam byla po delší době podívat se synkem a nebylo kde se usadit:-( přeji pěkný den.

Re: Lavičky

Zaslán uživatelem/kou: Jiřina Kopsová

Datum: 31. 07. 2012 10:35

Paní Pechánková, jaké máte na mysli? U velkého rybníka v posledních pár letech žádné nebyly. U toho menšího jsou naštěstí obě dvě relativně v pořádku, alespoň včera ještě byly:-). Nicméně máte pravdu, u toho spodního většího rybníka by se nějaké lavičky také hodily. Diskuzi jistě čte paní Novotná z úřadu, která už zde žádala o tipy, kam nové lavičky, které Město v průběhu roku pořídí, umístit. Takže já se tímto také přimlouvám za dolní rybník. Buď ta lokalita Na Babkách, nebo na severní straně pod břízy, tam je též pěkná plocha.

Re: Lavičky

Zaslán uživatelem/kou: Jiří Blesk

Datum: 01. 08. 2012 07:43

Dobrý den dámy, ohledně laviček jsem si ji s úřadem mailoval - poslal jsem pí. Novotné nějaké návrhy. Máme předjednáno setkání s předsedou výboru pro životní prostředí na toto téma někdy po 6. srpnu. Zkusil bych iniciovat nějakou širší schůzku na téma městský mobiliář, stromy, zeleň, atd., kde by se mohli sejít lidé, kteří by to rádi nějak ovlivnili. Já osobně jsem navrhoval umístit lavičky, mimo jiné, také u streetballového koše a tréninkové zdi na hřišti, na cestě ke hřbitovu nebo přímo u něj, na vyhlídce nad schody na ulici Starý hrad, a samozřejmě i u rybníka. Na Babkách i na severním břehu lavičky bývaly, ale zničili je vandalové a pak je asi někdo ukradl ...jak je v Buštěhradě obvyklé... Pohled přes rybník na "buštěhradský betlém" (panorama pivovar-zámek-hrad-skály) patří svou přirozenou kompozicí mezi nejhezčí. Hezký den! JB

Re: Lavičky

Zaslán uživatelem/kou: Dagmar Novotná

Datum: 06. 08. 2012 15:51

Ano, je to tak, jsem ráda za Vaše tipy na umístění laviček. dělám si takový přehled ve smyslu "na užitek" a "na pohodu". Napřed bychom osadili "na užitek", poté "na pohodu". U streetballového koše budou dvě, sponzorské, vidět jste je měli možnost na Dětském dni, kdo jste byli s dětmi na hřišti.

Re: Lavičky

Zaslán uživatelem/kou: janvec

Datum: 12. 05. 2014 22:00

Kolik se osadilo nových laviček od 6. 8. 2012? Je někde nějaký popis? Kolik jedna z nich v průměru stála? Děkuji.