Diskusní fórum » Obecné fórum - archiv » Elektřina v Buštěhradě...

Neděle 19.5.2024

 

Obecné fórum - archiv: Elektřina v Buštěhradě...

Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: aaa

Datum: 22. 05. 2006 15:33

Proč sakra tady v tý podělaný vesnici " město to neni ani náhodou ,protože ve městě se tohle nestává" vždy při sebe menší bouřce vypadne proud ??!! a pak to ještě dva dny potom blbne ?? fakt úroveň !! dělejte s tim něco...

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: lajan

Datum: 22. 05. 2006 16:28

Pokud sleduješ zpravodajství, tak bys věděl, že se přes ČR od západu přehnala vichřice, že padaly stromy na vedení a nebyl to problém pouze Buštěhradu.

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: aaa

Datum: 22. 05. 2006 23:07

NO to je sice možný !! ,ale neomlouvá to situaci v Buštěhradě. Vždy i při malých bouřkách " skoro vždy " se vypne proud...je to divný ! NENI TO VYŘEŠENÁ VĚC TADY V BUŠTÍKU !!

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: Eli

Datum: 23. 05. 2006 16:26

Víš co? Tak se vyuč elektrikářem a něco s tim udělej. Nebo sakra přestaň kritizovat. To by uměl každej.

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: aaa

Datum: 23. 05. 2006 18:49

Heh já jsem vyučenej elektrikář :d ,ale asi s tim sám nic nezmůžu vid !! Jen mě to štve..proč Kladno svítí při bouřkách ?? no jo je to město ,že ? narozdíl od Buštěhradu.. :)

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: lajan

Datum: 24. 05. 2006 07:44

A proč ty sakra bydlíš "v tý podělaný vesnici" a neodstěhuješ se do města :-)

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: cita

Datum: 24. 05. 2006 10:49

Já jsem taky z "podělaný vesnice" ale tolik romantiky při svíčkách, jako v Buštěhradě jsem si tam neužila. Fakt to tu vypadává nějak častěji, než je normál. Ale někomu to asi nevadí :-) A argument "proč tady teda bydlíš?" to doufám nebylo myšleno vážně?

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: Jouda

Datum: 26. 05. 2006 00:20

Nevim ale tyhle problemy se tahnou radu let a evidentne nikomu nevadi, ale na druhou stranu po posledni smrsti nesla na celem Kladne elektrika a v nektrych castech to opravili az kolem poleniho nasledujciho dne :)

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: lajan

Datum: 26. 05. 2006 08:02

Ne, nebylo to myšleno vážně. Citoval jsem jen část prvního příspěvku pana/paní aaa a jeho iluze, že tyto problémy jsou jen na vesnici a ve městě, že se to nestává.

Re: Elektřina v Buštěhradě...

Zaslán uživatelem/kou: Stanislav Sochr

Datum: 06. 12. 2006 08:30

K uvedenému problému. Včera mi přišlo vyjádření ČEZu k žádosti o schválení příkonu. Velice zjednodušeně za to, že vůbec budu moci požádat o elektroměr, musím zaplatit 12500,-(všechno připravit na svoje náklady a určitě potom zaplatit výjezd technika, elektroměr atd. a samozřejmě každý měsíc platit paušála plus VN a NN). Takže by opravdu mohla elektřina fungovat stále.